O nás

Před pěti lety jsem založila svoje stránky o cestování se psem, protože jsem chtěla svoji labradorku Amy brát s sebou do zahraničí, na hory, k moři, na Erasmus. Jenže informace, které jsem rychle potřebovala, nebyly k dostání. A tak se zrodila myšlenka sdílet zkušenosti, které jsou zažité na vlastní kůži. Doufám, že jsme tímto inspirovaly a pomohly k cestovatelským zážitkům nejednomu z vás.

Z vzkazů a dotazů na Facebooku vím, že rozhodně nejsem jediná, kdo rád cestuje se svým čtyřnohým miláčkem. Jen tak dál!

Po skoro jedenácti úžasných letech Amy navždy odešla, ale doufám, že díky našemu blogu bude její odkaz žít dál a inspirovat psí cestovatele, ať už jedete vlakem do Krkonoš, autem do Švédska anebo karavanem do Španělska. Amy milovala lidskou společnost a cestování s paničkou, kterou naučila víc, než kdy bude ona moci vrátit.

Mým novým cestovatelským společníkem je šeltička Lilly, která už zvládla cestu do Británie a zpátky do Čech, a to je teprve začátek. Doufám, že nás spolu čeká spoustu báječných dobrodružství a já se o ně ráda podělím, s přáním, ať naše zkušenosti pomohou, inspirují a podnítí sny, které si se svým chlupáčkem můžete splnit.

Kontakty

verca.loudova@seznam.cz

facebook.com/CestujiciPes

instagram.com/lilly_thetravelingsheltie

Site © Veronika Loudová

Design © Juraj Simlovic

Made with this text editor.