O nás

Jmenuji se Veronika a se svojí labradorkou Amy rády cestujeme, proto jsem vytvořila tuto stránku. Kromě lezení po horách a užívání si moří milujeme dlouhé procházky po lese a lenošení na zahradě s nějakou dobrotou.

Za těch deset let jsme vyzkoušely všemožné psí sporty, agility, flyball, coursing, dogdancing, dogtreking, atd. Máme složené ZOP a canisterapeutický kurz, ale také závodíme v agi a dogdancingu. Amy se nejvíce mění v šíleně nadšené monstrum na coursingu, ale dogdancing ji také baví, především protože dobroty padají tou správnou (bleskovou) rychlostí.

Po všech těch králících, morčeti, křečcích, korele, rybičkách či želvě můžu říct, že pes je nejlepší životní společník a je s ním jak nejvíce starostí, tak nejvíce zábavy a radosti.

Amy se snažím brát při mém cestování s sebou, protože je to podle mého mnohem zábavnější pro mě i pro ni. Nikdy jsem nechtěla mít psa na dvorku jako nějakou věc. Myslím si, že pes se svojí smečkovou povahou a láskou k lidem k něčemu takovému ani není stavěný.

Dodnes si pamatuju, jak jsem v deseti letech prodala svůj krásný růžový domeček pro barbínky a za oněch jeden tisíc kč jsem si koupila dvě klece, krmítka, pítka, krmivo a podestýlku. A do nich dva králíky. Své koupě jsem nikdy nelitovala a dodnes se tímto pravidlem řídím. K čemu vám je něco dokonale krásného, když si to s vámi nehraje?

Kontakty

verca.loudova@seznam.cz

facebook.com/CestujiciPes

Site © Veronika Loudová

Design © Juraj Simlovic

Made with TED Notepad.